Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Modelka na útěku 14: Londýn 2. část★

Po pěti „nekonečných“ letech jsem opět zavítala do Londýna, v nejmilejší společnosti a za vzrušující podívanou. Mé dojmy pouze čekají na to, až se o ně podělím se čtenáři. K nejlepšímu zážitku ze čtení podávejte, prosím, černý čaj s mlékem, scones, slané máslo a džem. Yum

Minulý díl Modelky na útěku jsem věnovala Longines a londýnskému klání Global Champions Tour. Tímto článkem bych chtěla navázat a inspirovat milovníky koní, kteří si lámou hlavu nad tím, jak trávit volný čas v přítomnosti koní v britském hlavním městě.

Střídání stráží honosněji

Výměna stráží Changing the Guard před Buckinghamským palácem je jednou z nejikoničtějších událostí, které můžete v Londýně zažít. Vysoká atraktivita však znamená vysokou sledovanost. Což mnohdy znamená dlouhé čekací fronty na nejlepší místa ke sledování. Naštěstí je tu také výměna stráží The King’s Life Guard, která se na rozdíl od té „palácové“ koná na koních. Garda se přesouvá po poměrně dlouhé trase a královské koně lze obdivovat po celé její délce. Ve všední dny opouští královská garda kasárny Hyde Park Barracks kolem půl jedenácté a směřuje na prostranství Horse Guards Parade. Posouvá se postupně přes Hyde Park Corner a třídy Constitution Hill a The Mall. Slavnostní střídání stráží se koná v 11:00 a skvělá podívaná je zaručená.

Výměna královské stráže The King’s Life Guard probíhá ve všední dny od 11:00 na prostranství Horse Guards Parade.

Zde začíná obsah, který je odemčený pouze předplatitelům.

Komentáře nejsou povoleny.

Vydavatelem časopisu Koně&Lidé a provozovatelem webu www.konealide.cz je společnost Etira s.r.o.