Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Modelka na útěku 13: Londýn 1. část★

Po pěti „nekonečných“ letech jsem opět zavítala do Londýna, v nejmilejší společnosti a za vzrušující podívanou. Mé dojmy pouze čekají na to, až se o ně podělím se čtenáři. K nejlepšímu zážitku ze čtení podávejte, prosím, černý čaj s mlékem, scones, slané máslo a džem. Yum!

K mým dvacátým šestým narozeninám jsem dostala od své sestry príma překvapení, výlet do Londýna. Nebyla by to ale Natka, aby dárek neobsahoval i „něco koňo“. Hlavním důvodem naší cesty byly mnou již mnohokrát navštívené a skloňované jezdecké závody Longines. Tentokrát mě však čekala britská premiéra. Je vždy vzrušující vidět novou lokaci, ale známé tváře jezdců a oblíbené koně, to vše porovnávat s předchozími ročníky a jinými městy. 

O Paříži jsem v prvním díle Modelky na útěku napsala, že „na první dobrou“ s koňmi nesouvisí. Toto tvrzení o Londýně neplatí. Londýn je totiž městem koní, a to na první dobrou. Všudypřítomné mews, jezdecké pěšiny a jízdárny v Hyde parku, kavalerie, střídání stráží, hipologické sochy, koně jsou tam jako na dlani. Nechme ale sochy sochami, nechť je to upoutávka k dalšímu dílu Modelky na útěku. Dnešní díl je totiž věnován londýnskému Longines Global Champions Tour 2023.

Zde začíná obsah, který je odemčený pouze předplatitelům.

Komentáře nejsou povoleny.

Vydavatelem časopisu Koně&Lidé a provozovatelem webu www.konealide.cz je společnost Etira s.r.o.