> Aktuality > Nová cena časopisu od lednového vydání – šance pro vás!

Nová cena časopisu od lednového vydání – šance pro vás!

Vzhledem k enormnímu zvýšení cen papíru i dalších vstupů (distribuce, rabat PNS apod.) jsme nuceni od lednového vydání zvýšit cenu časopisu. Naši předplatitelé (stávající i noví) mají ale nyní možnost zakoupit si předplatné na celý rok ještě za stávající cenu 590 Kč! Nová cena ročního předplatného bude 720 Kč, můžete tak tedy ušetřit celých 130 Kč oproti nové ceně předplatného (238 Kč oproti nové ceně na stánku)!
Časopis bude na stáncích nově za 69 Kč, pro předplatitele bude cena za jeden výtisk vycházet na 60 Kč. Snažili jsme se ji pro vás udržet co nejníž – jako náhradu za nové dárky pro předplatitele, které byly v plánu, ale nepodařilo se nám je v průběhu letošního roku zavést (právě z důvodu zvyšujících se cen). I pro nové předplatitele, co to nestihnou za aktuální nižší cenu, tak bude předplatné velice výhodné.
V současnosti vyjednáváme také různé slevové akce a soutěže pro naše předplatitele, takže věřím, že další výhody budou přicházet.
Doufáme, že vás nová cena od čtení našeho časopisu neodradí a že jsme vás aktuálním obsahem přesvědčili o tom, že to má smysl. Budeme se těšit na setkávání i v příštím roce – a neváhejte nám dát vědět své postřehy k aktuální podobě časopisu Koně a lidé. Časopis tvoříme pro vás!

 

Mohlo by Vás zajímat

Vyhlášení soutěže

Odpocovací deku Welfare group.cz získává Alena Koišová z Dolan u Olomouce, Jana Trnková z Veselí …