> Ostatní > Knihy > Knihy: Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Knihy: Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Druhé aktualizované vydání zásadní knihy o zdravé výživě. Původní biokuchařku (v rozsahu 180 stran, MOC 449 Kč) chtěla Hanka po deseti letech pouze zaktualizovat, ale protože „bio svět“ zaznamenal výrazný posun a my jsme také v poslední době zahlceni množstvím nových informací z oblasti raw stravy, vegetariánských směrů výživy, superpotravin nebo třeba bezlepkových surovin, rozhodla se proto celou knihu kompletně přepracovat a doplnit, abyste z ní mohli čerpat inspiraci pro svůj každodenní život (celkový rozsah nové knihy vzrostl na 336 stran). V Nové biokuchařce najdete rozsáhlou výživovou část a přes 80 nových receptů, k nimž patří mimo jiné i masové recepty šéfkuchaře Davida Šaška.

Biokuchařka Hanky Zemanové vyšla poprvé v roce 2005. Hned poté získala titul Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Od té doby se stala bestselerem mezi zdravými kuchařkami.

Aktualizovaná kuchařka proto není určená jen těm, kdo její původní podobu ještě doma nemají. Věříme, že po ní s chutí sáhnou i čtenářky a čtenáři, v jejichž knihovnách už se Biokuchařka Hanky Zemanové zabydlela.

Vydalo nakladatelství Smart Press, MOC 599 Kč, k dostání se slevou na www.smartpress.cz, počet stran 336.

Obsah knihy:
Základní otázky o biopotravinách
Nové trendy tradičním pohledem
Proč jíst biopotraviny, výzkumy a fakta
Jak „žít zdravě a nezblbnout“
Seznamte se s představiteli zajímavých projektů – rozhovory
Seznamte se se zajímavými ekofakmáři a producenty biopotravin
Recepty: Polévky, Saláty a pomazánky, Bezmasá jídla, Recepty z biomasa podle Davida Šaška, Zeleninové přílohy, Inspirativní přílohy, Sladká jídla, kaše a dezert

O nakladatelství Smart Press
Knihy vytváříme s radostí a láskou a vybíráme takové tituly, které mají smysl, baví nás a věříme, že budou bavit i vás, naše čtenáře. Náš zapálený tým se věnuje především vydávání originálních kuchařek českých autorů a knih s tematikou zdravého životního stylu (zdravé vaření, eko/bio, zahradničení). Dokázali jsme, že i osvětové téma se může stát bestsellerem. Díky Hance Zemanové (Biokuchařky Hanky Zemanové) či Jaroslavu Svobodovi (Kompletní návod k vytvoření EKOZAHRADY a rodového statku) se o nakladatelství dozvěděly desítky tisíc čtenářů.

Mohlo by Vás zajímat

Knihy: Ježdění ve volném čase

Ježdění ve volném čase (P. Kreinberg) Základy uvolněného ježdění Známý výcvikový jezdec, trenér a autor …