> Ostatní > Soutěže > Soutěž s Poradnou

Soutěž s Poradnou

Říjnové číslo časopisu bude ještě týden na stáncích, i když už je vytvořené další, listopadové – zrovna se tiskne! Venku je to od včerejška pěkná fujavice, a tak vám určitě přijde vhod soutěž. My v tomto nečasu nezahálíme a promýšlíme obsah dalších vydání Koní a hříbat. I proto přinášíme soutěž s naší Poradnou!

Soutěžní úkol je jednoduchý – určitě už jste někdy přemýšleli nad nějakou otázkou či tématem okolo koní, které by vás zajímalo. Podělte se s námi!

Zašlete nám dotaz z koňského světa, na který byste v časopise rádi našli odpověď.

Své soutěžní dotazy pište na e-mail poradna@koneahribata.cz s heslem Soutěžím s poradnou (nebo na FB přímo pod příspěvek o soutěži). Je možné se zúčastnit na e-mailu i na FB, dotazy se ale musí lišit (tedy pokud jich máte na srdci víc, můžete se soutěže zúčastnit dvakrát).

Opravdu nás zajímá, jaká témata byse v časopise rádi četli, proto jsme si pro vás připravili moc pěkné výhry. Za část z nich děkujeme také Jezdeckým potřebám JanaHorse.

Balíčků bude celkem 6, tři získající emailoví soutěžící, tři soutěžící na FB. Každý balíček bude obsahovat dárečky přímo od redakce (včetně kalendáře na rok 2019), některé navíc obal na sedlo JanaHorse, prstýnek nebo přívěsek Stainless Steel Jewelry, gumové hřbílko, obal na podbřišník a westernové sedlo (synt. beránek) či tričko New Lori champagne JanaHorse.

K soutěžnímu příspěvku můžete připsat, který dáreček by potěšil právě vás, do e-mailu rovnou napište i svoji adresu v případě výhry.

Soutěž poběží do 31. října 2018, výherce vyhlásíme na FB i na webu časopisu.

Část poradny v říjnovém čísle