> Ostatní > Softshell v akci

Softshell v akci

Softshell je materiál, který mám opravdu ráda, a to nejen pro sebe, ale i pro své děti. Trávíme hodně času venku – na zahrádce, na hřištích, na výletech, u koní… A opravdu se často hodí, aby dcerka měla na sobě něco, co nejenže jen tak nepromokne, ale ani neprofoukne. Na jaře a na podzim nedám na softshell dopustit.

U koní dcerka dosud sofshellové oblečení používala především „ze země“, když jsem zrovna tvořila někde fotomateriál či reportáž. Nedávno jsme ale dostali příležitost vyzkoušet jej přímo na koni. Byl vcelku slunečný den, tak jsem si nebyla jistá, jestli nedat místo bundy jen mikinu – protože ale opravdu hodně foukalo, byla jsem nakonec ráda, že jsem zvolila bundu. V ten konkrétní den to byla bunda s ptáčky od Šijeme srdcem.

Tato firma mi opravdu přirostla k srdci. Našim čtenářům jsme ji poprvé představili v březnu tohoto roku a od té doby se s ní pravidelně setkáváte nejen v rámci časopisu (především v nákupních tipech), ale také na našich webových stránkách. Šijeme srdcem mě prostě oslovilo – mám ráda precizní českou výrobu (obecně preferuji lokální zdroje), funkčnost i možnost vyladění s doplňky.

Při ježdění starší dcera (dva a půl roku) vyzkoušela krom softshellové bundy také kalhoty (s bambusem uvnitř), vše ve velikosti 98/104. Nebyla zpocená, i když sluníčko dost hřálo, ani nikde studená, i když hodně foukalo. Za mě tedy absolutní spokojenost, softshell můžu s klidným srdcem doporučit na ježdění ven, na jízdárnu i do haly. Neprofoukne, ale zároveň větrá, je ideální k celoročnímu nošení.

Šijeme srdcem používají softshell s nejlepšími vlastnostmi na českém trhu. Je nadstandardně voděodolný a současně prodyšný, takže už žádné nadměrné pocení a následné prochladnutí. Navíc myslí i na nás – milovníky koní – a přináší zcela nový set s koníky! Už se těším, až jej vyzkoušíme při dalším ježdění, dcera je totiž po mě a nechtěla z poníka ani po 40 minutách slézt, takže budeme muset brzy zopakovat. Koníčkovou bundu, čepici i nákrčník najdete i v nákupních tipech v tomto čísle časopisu.

Jestli také máte aktivní děti, ať už u koní, v lese či kdekoliv jinde, neváhejte. Tak širokou a krásnou nabídku jen tak nenajdete: www.sijemesrdcem.cz

Mohlo by Vás zajímat

Knihy: Kdopak to tu běžel?

S. Ernsten, Ch. Henkel: Kdopak to tu běžel? Nádherná knížka o stopách zvířat ve sněhu …